Dezynfekcja obiektów

Dezynfekcja obiektów po COVID-19 i nie tylko

Zapoznaj się ze szczegółami usług dezynfekcji

Dezynfekcja obiektów po COVID-19 i nie tylko

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Nasza firma wykonuje usługi pozwalające na przebywaniu w czystym i zdrowym otoczeniu.

Wiemy jak sterylność i dbałość o zdrowie jest ważna w dzisiejszych czasach, dlatego też warto wynająć naszą firmę, która profesjonalnie wykona niezbędne czynności. Usuwanie wirusów, bakterii i grzybów, może uchronić od zakażenia Państwa domowników oraz współpracowników. Świadczymy usługi dezynfekcji pomieszczeń w biurach, lokalach, halach, magazynach, obiektach użyteczności publicznej, jak również w domach i mieszkaniach prywatnych.

Metody dezynfekcji, które stosujemy to:

Zamgławianie – czyli powszechna i skuteczna metoda dezynfekcji polegająca na wprowadzeniu do pomieszczenia chemicznej substancji dezynfekującej w formie mgły przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Dezynfekcji podlega całe pomieszczenie, wraz ze znajdującym się w nim wyposażeniem i powietrzem.

Metoda manualna – czyli ręczne mycie, przecieranie powierzchni oraz sprzętów środkiem dezynfekującym. Obejmuje to również powierzchnie dotykowe takie jak blaty, biurka, stoły, klamki, włączniki światła oraz poręcze.

Używane substancje dezynfekujące to przebadane środki biobójcze zatwierdzone przez Ministra Zdrowia, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych .

  • Minimalna wartość zamówienia wynosi 500 zł

Cennik usług dezynfekcji

PowierzchniaCena usługi
do 1000 m22,50 zł/ m2
od 1000 m2 do 10 000 m21,80 zł/ m2
od 10 000 m2 do 25 000 m21,20 zł/ m2
powyżej 25 000 m2wycena indywidualna

Formularz online

Sprawdź! – Poproś o niezobowiązującą wycenę, dzwoniąc lub wysyłając poniższy formularz.

Nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe i odpowie na wszystkie Twoje pytania.    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia i tylko takim celu.