Pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej

(fotele przednie, tylna kanapa, boki drzwi, podsufitka, podłoga, bagażnik, zagłówki, podłokietnik, dywaniki, tylna półka)

Tapicerka samochodowa jest elementem, który podlega intensywnej eksploatacji. Na rynku dostępnych jest wiele środków do samodzielnego wykonania tego rodzaju zabiegów, jednak zazwyczaj wcierają one brud w głąb powierzchni zamiast go usuwać. Żadne domowe sposoby nie są tak skuteczne jak profesjonalny sprzęt i środki czystości marki KARCHER.

Czyszczenie tapicerki wykonujemy metodą ekstrakcyjną, gdyż jedynie taka metoda pozwala na uzyskanie doskonałego efektu.

Nasze urządzenie dogłębnie czyści powierzchnie usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. 

Miejsce wykonania usługi to salon samochodów używanych TOP – CARS, ul. Częstochowska 130, Modlnica. Możliwy jest również dojazd do klienta.

Formularz online

Sprawdź! – Poproś o niezobowiązującą wycenę, dzwoniąc lub wysyłając poniższy formularz.

Nasz Konsultant skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak to możliwe i odpowie na wszystkie Twoje pytania.    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia i tylko takim celu.